Witajcie i rozgośćcie się!

Nazywam się Agnieszka Kupis, co łatwo wywnioskować z tytułu bloga. Jestem mężatką i mamą dwójki dzieci: 14- latki i 9- latka. Swoją przygodę ze zdrowym żywieniem rozpoczęłam około 7 lat temu. Po wielu wizytach u specjalistów, nie otrzymałam wskazówek, rad, lekarstw, które pomogły by mi i głównie moim dzieciom, pozbyć się nawracających infekcji i alergii. Mój syn był uczulony na większość produktów pokarmowych: pszenicę, kukurydzę, kurczaka, mleko i przetwory mleczne, orzechy, niektóre warzywa i owoce. Często też chorował (tydzień w domu, tydzień w przedszkolu). U córki w głównej mierze stwierdzono tylko nietolerancję glutenu, ale to normalne przy podejrzeniu niedoczynności tarczycy. Ja borykałam się z niedoczynnością tarczycy i częstymi infekcjami, a mąż ma cukrzycę.

Te i wiele innych aspektów związanych ze słabym zdrowiem, popchnęły mnie do poszukiwań informacji. Natrafiłam na tematy dotyczące eliminacji chorób, zdrowego odżywiania i prowadzenia zdrowego stylu życia. Korzystałam z blogów, wykładów, warsztatów i książek. Pisali tam głównie lekarze, którzy stosowali alternatywne do leków, sposoby i produkty leczące organizm z chorób i infekcji.

Przeszłam kilka szkoleń, przeczytałam mnóstwo artykułów i książek zarówno polskich, jak zagranicznych lekarzy. Przez ten cały czas, aż do teraz, zdobywałam i doskonaliłam swoją wiedzę. Oczywiście wciąż się rozwijam i doskonalę swoją wiedzę, czytając książki, biorąc udział w warsztatach i szkoleniach. Celem jest uświadomienie jak największej liczby osób o możliwościach swojego organizmu i korzyściach płynących z stosowania darów natury.

Na początek zachęcam Cię do przeczytania mojego pierwszego postu- „Dlaczego warto tu być?”

Życzę miłej lektury i powodzenia na drodze do zdrowia…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top